Ubytování

Ubytování nabízíme ve třech apartmánech v usedlosti Válův dvůr (Stodola, Maštal a Chlívek) v obci Chrást a dále v chatě u orlické přehrady, která leží 1,5 km od obce, v bezprostřední blízkosti břehů Orlíku.

Stodola

dům s terasou,  třemi ložnicemi (třemi manželskými postelemi, dvěma samostatnými lůžky a palandou) – 10 lůžek

Maštal

apartmán s venkovní pergolou, se dvěma ložnicemi (dvěma manželskými postelemi, jedním samostatným lůžkem a možností přistýlky v obývacím pokoji) – 6 lůžek

Chlívek

apartmán s venkovní pergolou, jednou ložnicí se dvěma samostatnými lůžky umístěnou po schodech v podkroví a s možností přistýlky na rozkládací sedací soupravě v obývacím pokoji v přízemí – 3 lůžka

Chata u přehrady

chata u lesa, řeky, s terasou a krbem; je vybavena 4 ložnicemi po dvou lůžkách, kdy 3 jsou umístěny v podkroví; čtvrtá je umístěna v samostatné části chaty v přízemí a má vlastní sociální zařízení a kuchyňský kout – 8 lůžek

Stodola

Ve Stodole Vám jsou k dispozici 3 ložnice (pro 3, 3, a 4 osoby). Ložnice s manželskou postelí, palandou a s možností dětské postýlky je umístěna ve vyvýšeném přízemí s výhledem do zahrady. Dvě další ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem naleznete na patře po dřevěném schodišti. Plný komfort zajišťují dvě společné koupelny se sprchovým koutem a 3 toalety.Kuchyně s barovým pultem, jídelním stolem a možností výčepního  zařízení na čepování sudového piva je plně vybavená. Najdete zde 2 lednice, mrazák, plynový sporák, troubu, mikrovlnku, překapávač na kávu, rychlovarnou konvici i myčku. Sud piva dle Vašeho výběru Vám obstaráme na míru dle Vašich preferencí. K domu patří terasa s venkovním posezením a výhledem do zahrady.

Maštal

Apartmán v druhém domě usedlosti; stejně jako Chlívek má samostatný vchod.  Zde si odpočinete ve dvou ložnicích s manželskou postelí nebo manželskou postelí a samostatným lůžkem. Součástí apartmánu je obývací prostor s kuchyňskou linkou, ve kterém zrelaxujete na gauči nebo přistýlce při ohništi v krbových kamnech. Plně vybavená kuchyně poskytne vše potřebné pro komfortní vaření. Najdete zde vedle lednice s mrazákem, sporáku a trouby i kávovar a myčku na nádobí. Na chodbě se nachází koupelna s vanou a toaletou. Součástí Maštale je také místnost, společná pro všechny hosty Válova dvora, kde se nachází pingpongový stůl, sprchový kout s WC, pračka, sušička, mrazák a pracovní stůl, který ocení rybáři při zpracování svých úlovků. Venku zastřešená pergola s venkovním posezením.

Chlívek

Apartmán s jednou ložnicí Vás uvítá obývací místností hned u vchodu. V té se nachází pohodlný gauč (také jako přistýlka), krb v rohu místnosti i jednoduchý kuchyňský kout. Kuchyňský kout je vybaven elektrický vařičem, ledničkou s mrazákem a rychlovarnou konvicí. V podkroví, po schodech výše, naleznete ložnici – dvě samostatná lůžka, saunu a koupelnu se sprchovým koutem a toaletou. Saunu lze v případě neobsazení Chlívku pronajmout i hostům ubytovaným v Stodole a Maštali anebo je-li celý objekt Válův dvůr pronajat jednou skupinou osob.

Chata u přehrady

3 x ložnice pro 2 osoby, obývací pokoj s krbem, kuchyňský kout, koupelna s WC a sprchovým koutem, 2 lodžie; další 1x ložnice pro 2 osoby s kuchyňským koutem a vlastní koupelnou v přízemí chaty; venkovní WC (třetí WC na chatě). Venku terasa a venkovní posezení.

Na co se můžete těšit

Komfortní ubytování

Všechny naše domy/apartmány jsou plně vybavené, mají vlastní sociální  zabezpečení a kvalitně vybavenou kuchyni.  Hosté mají možnost vybrat si ze čtyř možností ubytování – 1. Stodola (až pro 10 osob, umístěna v usedlosti Válův dvůr v obci Chrást); 2. Maštal (až pro 6 osob, umístěna v usedlosti Válův dvůr v obci Chrást); 3. Chlívek (až 3 osoby, umístěna v usedlosti Válův dvůr v obci Chrást); 4. Chata u jezera (až pro 8 osob, umístěna v chatové osadě v bezprostřední blízkosti břehů orlické přehrady).

Rybaření

Na jaře a na podzim si u nás užijí dovolenou vášniví rybáři, kterým poskytneme místo pro porcování ryb i jejich zamražení. Rybářské povolenky pořídíte přímo u nás.

Sportovní vyžití v zahradě

Užijte si tenisový kurt s basketbalovým košem v naší rozlehlé zahradě. V garáži Maštale je pak k dispozici ping-pongový stůl.

Rodinná rekreace

Máme dětské postýlky, u Stodoly najdete pískoviště a v zahradě skluzavku a domeček pro hrátky dětí venku. V zastřešeném bazénu se slanou vodou se vykoupete od května do září.

Projížďky na lodi

Nabízíme k zapůjčení veslovací lodě se závěsným benzínovým motorem 5 HP. (bez nutnosti oprávnění vůdce malého plavidla), motorové lodě Pioneer Multi s motorem 5 PS (bez nutnosti oprávnění vůdce malého plavidla) nebo 60 PS a dále kajutovou motorovou loď Nautig s možností přenocování (rovněž bez nutnosti oprávnění vůdce malého plavidla).  S projížďkou lodí po Orlické přehradě můžete se svými přáteli či rodinou zažít nezapomenutelné odpoledne nebo strávit v kajutové lodi celý týden. Dobré podmínky k lovu ryb poskytuje 2 km vzdálená pláž situována naproti zámku Orlík. Pro více info k nabídce našich lodí k pronájmu zde: www.orliknalodi.cz

Ceny ubytování

Objednejte si ubytování, zapůjčete si loď nebo kupte povolenku k lovu ryb.. Vše na jednom místě. U nás, ve Válově dvoře.